Tranzyt jednośladów – czyli poważna sprawa

bicycle-01

Coraz więcej ludzi zaczyna uprawiać ciekawe aktywności fizyczne. Niektórzy uprawiają Thai Chi, następni uprawiają wyjątkowo popularny w dzisiejszych czasach chód z kijkami, natomiast pozostali preferują spocenie się na bicyklu. I o ile do biegów długodystansowych faktycznie żadne rzeczy nie są nam niezbędne, do Chodów Wspomaganych – Nordic Walking konieczne nam są wyłącznie kijki, które wyjątkowo prosto jest przewieźć choćby w samochodzie, to z jazdą na bicyklu jest ociupinę problematyczniej, bowiem bicykl jest instrumentem jednak trochę większego gabarytu, niż kijki.

Co w sytuacji, w której planujemy przewieźć swój rower autem, bo wybieramy się np na parę tygodni na wakacje i w tych krajach również preferujemy ćwiczyć swoją ulubioną dyscyplinę sportową nawet dla przyjemności? Usprawnioną sytuację posiadają osoby będące w posiadaniu pojazdu z dużą przestrzenią ładunkową, do jakiego ów jednoślad się zmieści. Jeżeli nie rozporządzamy takim pojazdem, to wówczas co mamy możliwość uczynić? Czy przymuszeni jesteśmy wtedy zrezygnować ze swoich rozrywek i niechętnie na te parę dni odpuścic sobie jazdę na jednośladzie, mimo, iż nadzwyczaj nie mamy na to ochoty? Naturalnie, że z niczego bynajmniej nie potrzebujemy rezygnować. Istnieje dobry sposób na to, aby przetransportować rower w wygodny sposób i praktyczny bez względu na to, od faktu, czy przemieszczamy się tylko szcześćdziesiąt km od miasta gdzie mieszkamy, czy też odległość ta jest nieco większa i wynosi np przykład 600 kilometrów.

Bagażnik kolarski to jest świetne rozwiązanie

Doskonałym panaceum w tej okoliczności jest zawodowy bagażnik kolarski, który to da radę bez wiekszych problemów przymocować na dachu auta. Nieważne, czy nasz samochód jest duży czy jest to raczej mniejszy pojazd – taki bagażnik da radę zamontować u góry któregokolwiek pojazdu. Wówczas fachowo układa się na bagażniku rower, który to jest tam zamocowany porządnie i w następstwie w trakcie jazdy nie stanie mu się krzywda. Jednoślad taką metodą zamontowany nie ma prawa spaść z dachu, a więc okaże się całkowicie bezpieczny. Niemniej jednak szkopułem może być zakup owego bagażnika – nie wszyscy wiedzą, w jakim miejscu go nabyć. Zalecamy odwiedzić sklep w internecie, w którym to właśnie jest możliwość bagażnik zamówić i to w dodatku po bardzo korzystnej cenie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Transport i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *